Pesakonnad

PLANEERITAVAD PESAKONNAD 

PRAEGUSED PESAKONNAD

EELNEVAD PESAKONNAD

kutsikad_x_6.jpg
Kui sul on huvi basenji kutsikate vastu küsi julgesti lisainfot: 
                 e- mail:
tiinat001@hot.ee või solebasb@hot.ee 
tel:  +372 5287854


Kennelis Solebas kasutame aretuses vaid põhjaliku ja tõuomase tervisekontrolli läbinud koeri. Lisaks on minu jaoks väga olulised koerte iseloom ja sugupuude sobivus ning ka välimik ja tulemused. Pesakonda planeerides arvestan kõiki neid aspekte. Oma koeri ma tunnen, mu koerad elavad tavalist nn perekoera elu :-) Neile paarilist valides eelistan koeri, kelle tausta ma tean- olen neid näinud ja tean nende elukäiku.
Kõik Solebas kenneli kutsikad loovutatakse
tõutunnistusega, veterinaarpassiga; mikrokiibistatult, eakohaselt ussikuuritatult ja vaktsineeritult. Kutsikad lahkuvad kodust vähemalt 9 nädala vanuselt või hiljem. Kutsikad läbivad enne loovutust arstliku kontrolli . Nad on kasvanud kodustes oludes ( st on kokku puutunud erinevate inimeste, koduluoomadega ja koduste helidega). Kõik kutsikad saavad kaasa nö beebipaki ja esmased juhised hoolduseks ja kasvatamiseks. Kindlasti on ka tulevikus meie poolt mitmekülgne abi kutsika ja koera kasvatamisel.
Kuna teen pesakonna planeerimisel pikalt eeltööd sobiva kombinatsiooni leidmiseks ( hinnates koerte tervisenäitajaid, sugupuud, iseloomu, välimikku, saavutusi jne), siis on minu ootused oma kenneli pesakondadele on alati väga suured 
J
Eelkõige loodan oma kenneli Solebas kutsikatele leida armastavad ja hoolivad kodud. Aga alati otsin 1-2 kutsikale igast pesakonnast kaasomanikku, kes oleks huvitatud ka näitustest ja koeraspordist.